Betty White: First Lady of Television | Коллекции (игры для разных платформ) | Frequency 1.Sezon izle

pwlot.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Undisputed (2002) PLdodany: 14/03/2011

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
14/03/2011
Wyświetleń:
2484
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Mistrza świat wagi ciężkiej James "Iceman" Chambers trafia do więzienia za gwałt. Jeden z więźniów, szanowany znawca boksu, Emmanuel 'Mendy' Ripstein dostrzega szanse zarobienia dużych pieniędzy na walce między Chambersem, a zawodnikiem uważanym przez współwięźniów za niepokonanego, Monroe Hutchenem. Po kilku rozmowach udaje się namówić obu zawodników do walki. Nagrodą za zwycięstwo jest tytuł "Undisputed", czyli niezwyciężony.


Undisputed (2002) PLdodany: 14/03/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:22 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze pwlot.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis pwlot.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.