pwlot.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Human Traffic (1999) Napisydodany: 06/05/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
06/05/2010
Wyświetleń:
2226
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Jedni sumienie pracuja na nowy samochód, drudzy na nową sofe do salonu, inni na nowe stereo a jescze inny na 48 godzinną imprezę. Film opowiada o grupce przyjaciół używajacych życia w Londyńskich dyskotekach i pubach. Dla Jipa, Koopa, Niny, Lulu i Mofa nic w zyciu sie nie liczy tak jak dobra impreza. Film opisuje już zacierającą sie kulturę Clubingu, jej plusy i minusy. Jako jedyny film zawierający watek lekkich narkotyków nie został zoobrazowany jako coś złego i niepoprawnego.


Human Traffic (1999) Napisydodany: 06/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze pwlot.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis pwlot.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    Hitam Putih Sabian Nanda | Jekyll and Hyde | 野生厨房